Şirket hakkında

«CASHTRADING» dünyanın en büyük borsalarında işlem yapan Cashbery Holdinge bağlı bir kuruluştur. Günlük işlerine yaratıcılık potansiyelinin, gücün ve enerjisinin % 100'ünü veren, müşterileri için son derece yüksek sonuçlar elde etmeyi amaçlayan ticaret becerilerini sürekli geliştiren profesyonel tacirlerin birliğidir. Birliğimizde ortalama ticaret deneyimi 8 yıl olan yüksek kaliteli tacirler toplanmıştır.

«CASHTRADING» uzmanları üç volatile borsada işlem yapar. Bunlar; CME borsası (Chicago Ticaret Borsası), vadeli işlemler piyasası, dayanak varlık satışı için vadeli işlem sözleşmeleri; MOEX borsası (Moskova Borsası), pay piyasası ve vadeli bölüm FORTS: vadeli işlem sözleşmeleri ile spekülasyon, Poloniex, Bittrex, Bitfinex kripto para borsaları: şu anda bunlar en yüksek ciroya sahip en güvenilir borsalardır.


Neden bizi seçmelisiniz?

1. Görüşümüze göre, rehberliğimiz altında her birinin aylık ortalama getirisi % 40 olan tacirlerin en deneyimli “pool”u toplanmıştır.

2. Her tacirin dar işlem uzmanlığı, intraday işlemlerde güçlü olan tacirimiz asla “uzun vadeli” işlemleri yapmaz, her biri kendi yetkisi dahilinde profesyonel olarak işlem yapar.

3. Kendi risk yönetimi departmanımız, işlem sırasında belirlenen azami daralma oranına uyumunu sıkı bir şekilde izler, yatırımlarınızın güvenliğinden daima emin olabilirsiniz.

4. İşlemlerin yapıldığı borsalardan ayrıntılı ve şeffaf rapor sunarak yaptığımız işlemler ile ilgili oalrak üç ayda bir yatırımcılarımıza rapor vermekteyiz.

5. Yatırımcının fonlarını çeşitli yönlerde dağıtırız: vadeli işlemler, pay piyasası, kripto paralar piyasası. Yatırımcı parasını çeşitlendirip korumaya yönelik bir araç olan algoritmik işlemleri kullanıyoruz.

6. İşlem sürecinde, yalnızca yatırımcıların değil aynı zamanda eşit oranlarda kendi paramızı da kullanırız.


Karlılık hesaplayıcısı

$50
$25 000
$75 000
$100 000
Yatırımınız: $7 000
Geçerli teklif: 1.4% gün
Günlük ücret: $7 000
Bu oranda bir yatırım kapanacak aracılığıyla: 10000 gün
Alacağınız: $14 000
Net karlılık: $7 000

* Yatırıma +% 100 alacaksınız.

Yatırım teklifi

Kullanılabilir para birimleri CashberyCoin, USD, EUR, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Monero, Zcash
Yatırım miktarı dan $50 önce $100 000
Çalışma süresi dan 135 önce 400 gün
Karlılık değişken dan 0.5 önce 1.5% gün
Geçerli karlılık 1.4% gün
Yatırımın tamamlanması ana yatırım +% 100’e eriştiğinde
Ana yatırımın dönüşü Hayır
Sorunuz mu var?
Aklınıza takılan soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız:
8 800 302 88 39
Ortağın dikkatine


Sevk ücretleri


Ortaklık programı «yatırım yüzdesi + davet edilenin günlük gelir yüzdesi» esası temel alınarak ödenir. Örneğin: ortak yatırımları oluştururken miktarın % 3.5 ödenir. Ayrıca, yatırım süresi boyunca her temettü tahakkukundan ortağa % 3.5 ödenir. Sevk ödülünün miktarı, kişisel aktif yatırımınızın büyüklüğüne bağlı olup kişisel katkınız ne kadar yüksek olursa, o kadar çok ortak programın seviyeleri size açılır.

** Kişisel yatırımınız olmadığı dönemde çekilen ya da ortak program kapsamında ödülleri almak için mevcut olmayan seviyelerde çekilen ortak yapınızdaki yatırımlardan olan ödüller yapı kapsamına dahil edilmez ve yönetici ikramiyelerinin hesaplanmasına yansıyamaz. Ayrıca, kişisel yatırımınızı en üst düzeye getirdiğinizde, bu dönemden önce çekilen yatırımlar size ortaklık gelirini getiremeyecek ve ortaklık ödülü almak için geri alınamaz bir şekilde kaybolduğu kabul edilecektir.
Örneğin: bir ay boyunca kişisel yatırımınız $ 0, bu dönemde, ortaklık yapınızda 1 milyon $ ciro oldu, ne yapı kapsamına ne de yöneticilik bonusların hesaplanmasında size tahakkuk edilmeyecek, kapsam yalnızca ortaklık program tablosuna uygun olarak kişisel yatırımınızın oluşturulmasından sonra çekilen yatırım miktarını içerecektir.

Kariyer gelişimi için ücretlendirme


* Aktif yatırım tutarı, sistemdeki kişisel tüm açık yatırımlarınızın toplamıdır.

** Ana dalın kapsamı, yapıdaki en büyük paraya sahip bizzat davet ettiğiniz ortaktır. Ana dalın kapsamı, bizzat olarak davet ettiğiniz ortağınızdan 5 seviye derinliğine, yani sizden 6 seviye derinliğine hesaplanır.

*** Yan dalın kapsamı, ana ve yan dallar (sizden 6 seviye derinliğine) haricinde, ortaklarınızın tüm yatırımlarının toplamıdır..

**** Yardımcı dalın kapsamı, yapıdaki en büyük paraya sahip ikinci olan bizzat davet ettiğiniz ortaktır. Yardımcı dalın kapsamı, bizzat olarak davet ettiğiniz ortağınızdan 5 seviye derinliğine, yani sizden 6 seviye derinliğine hesaplanır.

***** 2. yardımcı dalın kapsamı, yapıdaki en büyük paraya sahip üçüncü olan bizzat davet ettiğiniz ortaktır. 2. yardımcı dalın kapsamı, bizzat olarak davet ettiğiniz ortağınızdan 5 seviye derinliğine, yani sizden 6 seviye derinliğine hesaplanır.

****** 3. yardımcı dalın kapsamı, yapıdaki en büyük paraya sahip dördüncü olan bizzat davet ettiğiniz ortaktır. 3. yardımcı dalın kapsamı, bizzat olarak davet ettiğiniz ortağınızdan 5 seviye derinliğine, yani sizden 6 seviye derinliğine hesaplanır.

kişisel aktivite için ücretlendirme


* Kapsam, dönemin ilk satırındaki ortakların çektiği yatırım tutarıdır.

** Dönem, her ayın ilk gününden son gününe kadar olan zaman aralığıdır.

*** Bir defalık ücretin tutarı her ayın 1. gününde tahakkuk edilerek bir önceki aya göre tamamlanmış duruma bağlıdır.

**** Sevk programı için ek ücret yüzdesi durumun tamamlanmasından sonraki takvim ayı için sevk programının ilan edilen pazarlamasına eklenir. Bir sonraki aya uzatmak için durumunu onaylamanız gerekir.

Ofis programı

«CASHTRADING» ‘ a yatırım


Trend piyasasında işlemler

Piyasa ve trendleri günlük analiz ederek, yatırım havuzunda en yüksek getiriyi elde etmek amacıyla en uygun yönleri seçerek zamanlara ayak uyduruyoruz.

Yapay zeka kullanımı

Bazı ticaret türlerinde özel algoritmalar kullanıyoruz (algoritmik ticaret), örneğin diğer isteklilere göre avantaj sağlayan saniyede binlerce işlemi analiz edip tahkik eden HFT yüksek frekanslı ticaret.

Düşük yatırım riski

Yatırım sermayesinin piyasanın çeşitli alanlarında dağılımı, kendi risk yönetimi departmanı ve en karlı varlıklarla işlemler yatırımcı için uygun koşullar yaratır ve risk unsurunu en aza indirger.

Yatırım çekiciliği

Piyasanın yüksek karlılık segmentinde çalışmaktayız, tacirlerimiz mesleki becerilerini ve diğer piyasa katılımcılarına göre avantajlarını kullanarak sizin için ayda % 40’tan fazla kazanmaya hazırlar.

Ekonominin reel sektöründe işlemler

Ticaret borsalarında, dünyanın tüm ülkelerindeki para birimleri, tüm dünya endeksleri, hammaddeler (petrol, gaz, kömür, altın ve diğerleri) il işlemler yapılır. Büyük borsaların ciroları yılda trilyonlarca dolardır, borsalar temsil edildiği ülkelerin mevzuatı ile kontrol edilir, bu tamamen para kazanmak için yasal ve meşru bir yoldur.

Kariyer Fırsatları

Yeni yatırımcıları platformumuza çektiğinizde, kendi yatırımlarınızın büyüklüğüne bağlı bağlılık programına uygun olarak ödüllendirilirsiniz.
Belgesel tabanı


Sözleşme mütevelli yönetim


CERTIFICATE OF INCORPORATION CASHBERYTRADING LTD


Özel
sözleşmesi


Arthur Vardanyan
Cashbery Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı, Cashbery Limited Müdürü, Finansçı, İş Koçu
&Laquo;CASHTRADING&Raquo; Platformumuza hoş geldiniz, bu büyük finansal piyasalarda işlemler yapan Cashbery holdingin üçüncü platformudur. Bu platform çerçevesinde, tacirlerimizin yetenekleri ve finansal piyasanın özelliklerini kullanarak kendi fonlarını karlı bir şekilde yatırmanın yanı sıra, ortaklık programında kazanç sağlayabilir ve kârlı ticaretin temelleri ile ilgili olarak eğitim alabilirsiniz.